SKU: 426H8865HS40
Vision 426 18×8 5×114.3 +40 Silver
Vision 426 wheels. ET40
Availability: 64 in stock
SKU: 426H8865HS40 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 18" x 8", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×114.3 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +40mm