SKU: 426H7718GM40
Vision 426 17×7.5 5×100 +40 Gray
Vision 426 wheels. ET40
Availability: 88 in stock
SKU: 426H7718GM40 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 17" x 7.5", Gunmetal Gunmetal finish, 5×100 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7.5"
  • Finish: Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +40mm