SKU: 426H7703GM38
Vision 426 17×7.5 4×100 +38 Gray
Vision 426 wheels. ET38
Availability: 11 in stock
SKU: 426H7703GM38 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 17" x 7.5", Gunmetal Gunmetal finish, 4×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7.5"
  • Finish: Gunmetal Gunmetal
  • Bolt Pattern: 4×100
  • Offset: +38mm