SKU: 426H6718MB38
Vision 426 16×7 5×100 +38 Black
Black, Matte Vision 426 wheels. ET38
Availability: 3 in stock
SKU: 426H6718MB38 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 16" x 7", Black, Matte Black finish, 5×100 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +38mm