SKU: 422Z2993GBMF12
Vision 422 20×9 6×135/6×139.7 +12 Black
Black, Gloss Vision 422 wheels. ET12
Availability: 40 in stock
SKU: 422Z2993GBMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 422 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 6×135/6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 6×135/6×139.7
  • Offset: +12mm