SKU: 422Z8958GBMF12
Vision 422 18×9 5×139.7/5×150 +12 Black
Black, Gloss Vision 422 wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: 422Z8958GBMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 422 wheel features size 18" x 9", Black, Gloss / Machined Face finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Face
  • Offset: +12mm