SKU: 409-2983MMF12
Vision 409 20×9 6×139.7 +12 Silver
Machined, Silver Vision 409 wheels. ET12
Availability: 33 in stock
SKU: 409-2983MMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 409 wheel features size 20" x 9", Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm