SKU: 409-29570MMF12
Vision 409 20×9.5 8×170 +12 Silver
Machined, Silver Vision 409 wheels. ET12
Availability: 30 in stock
SKU: 409-29570MMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 409 wheel features size 20" x 9.5", Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm