SKU: 409-89583MMF-18
Vision 409 18×9.5 6×139.7 -18 Silver
Machined, Silver Vision 409 wheels. ET-18
Availability: 75 in stock
SKU: 409-89583MMF-18 Categories: , Tags: ,
Vision 409 wheel features size 18" x 9.5", Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap finish, 6×139.7 bolt pattern, -18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"