SKU: 409-89573MMF-18
Vision 409 18×9.5 5×127 -18 Silver
Machined, Silver Vision 409 wheels. ET-18
Availability: 55 in stock
SKU: 409-89573MMF-18 Categories: , Tags: ,
Vision 409 wheel features size 18" x 9.5", Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap finish, 5×127 bolt pattern, -18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"