SKU: 405-2970BZSBL12
Vision 405 20×9 8×170 +12 Bronze
Bronze, Satin Vision 405 wheels. ET12
Availability: 23 in stock
SKU: 405-2970BZSBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 20" x 9", Bronze, Satin Bronze finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm