SKU: 405-7981GBMS12
Vision 405 17×9 8×165.1 +12 Black
Black, Gloss Vision 405 wheels. ET12
Availability: 20 in stock
SKU: 405-7981GBMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 17" x 9", Black, Gloss Black / Milled Spoke finish, 8×165.1 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spoke
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +12mm