SKU: 403-8950TG-18
Vision 403 18×9.5 5×150 -18 Gray
Vision Wheel – 18″ x 9.5″
Availability: 27 in stock
SKU: 403-8950TG-18 Categories: , Tags: ,
Vision 403 wheel features size 18" x 9.5", Thrashed Gunmetal Thrashed Gunmetal finish, 5×150 bolt pattern, -18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"