SKU: 402-2983RTMS12
Vision 402 20×9 6×139.7 +12 Red
Vision 402 wheels. ET12
Availability: 16 in stock
SKU: 402-2983RTMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 20" x 9", Red Tint / Milled Spokes finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Red Tint / Milled Spokes
  • Offset: +12mm