SKU: 402-2985RTMS12
Vision 402 20×9 5×139.7 +12 Red
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 30 in stock
SKU: 402-2985RTMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 20" x 9", Red Tint / Milled Spokes Red Tint / Milled Spokes finish, 5×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Red Tint / Milled Spokes Red Tint / Milled Spokes
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +12mm