SKU: 402-8981GBMF12
Vision 402 18×9 8×165.1 +12 Black
Black, Gloss Vision 402 wheels. ET12
Availability: 40 in stock
SKU: 402-8981GBMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 8×165.1 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +12mm