SKU: 402-8936C12
Vision 402 18×9 6×135 +12 Chrome
Chrome Vision 402 wheels. ET12
Availability: 31 in stock
SKU: 402-8936C12 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 18" x 9", Chrome finish, 6×135 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +12mm