SKU: 375H8883C18
Vision 375 18×8.5 6×139.7 +18 Chrome
Chrome Vision 375 wheels. ET18
Availability: 4 in stock
SKU: 375H8883C18 Categories: , Tags: ,
Vision 375 wheel features size 18" x 8.5", Chrome finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Chrome
  • Offset: +18mm