SKU: 375H8836GBMF25
Vision 375 18×8.5 6×135 +25 Black
Black, Gloss Vision 375 wheels. ET25
Availability: 21 in stock
SKU: 375H8836GBMF25 Categories: , Tags: ,
Vision 375 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 6×135 bolt pattern, +25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +25mm