SKU: 361-7985GBMS12
Vision 361 17×9 5×139.7 +12 Black
Black, Gloss Vision 361 wheels. ET12
Availability: 28 in stock
SKU: 361-7985GBMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 361 wheel features size 17" x 9", Black, Gloss Black / Milled Spokes finish, 5×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spokes
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +12mm