SKU: 360-2985GBMF12
Vision 360 20×9 5×139.7 +12 Black
Black, Gloss Vision 360 wheels. ET12
Availability: 4 in stock
SKU: 360-2985GBMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 360 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +12mm