SKU: 354-2970SGBL12
Vision 354 Manx 2 SGBL 20×9 8×170 +12 Gray
Satin Vision 354 wheels. ET12
Availability: 14 in stock
SKU: 354-2970SGBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 354 Manx 2 SGBL wheel features size 20" x 9", Satin Grey finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm