SKU: 354-8983BZBL12
Vision 354 Manx 2 BZB 18×9 6×139.7 +12 Bronze
Bronze, Satin Vision 354 wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: 354-8983BZBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 354 Manx 2 BZB wheel features size 18" x 9", Bronze, Satin Bronze / Satin Black Lip finish, 6×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze / Satin Black Lip
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +12mm