SKU: 351-2983SG10
Vision 351 20×9 6×139.7 +10 Gray
Satin Vision 351 wheels. ET10
Availability: 82 in stock
SKU: 351-2983SG10 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 20" x 9", Satin Grey finish, 6×139.7 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +10mm