SKU: 351-7983SB20
Vision 351 17×9 6×139.7 +20 Black
Black, Satin Vision 351 wheels. ET20
Availability: 115 in stock
SKU: 351-7983SB20 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 17" x 9", Black, Satin Black finish, 6×139.7 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +20mm