SKU: 351-7985SG20
Vision 351 17×9 5×139.7 +20 Gray
Satin Vision 351 wheels. ET20
Availability: 60 in stock
SKU: 351-7985SG20 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 17" x 9", Satin Grey finish, 5×139.7 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +20mm