SKU: 351-7873SG30
Vision 351 17×8 5×127 +30 Gray
Satin Vision 351 wheels. ET30
Availability: 9 in stock
SKU: 351-7873SG30 Categories: , Tags: ,
Vision 351 wheel features size 17" x 8", Satin Grey finish, 5×127 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +30mm