SKU: 350-8950SB12
Vision 350 18×9 5×150 +12 Black
Black, Satin Vision 350 wheels. ET12
Availability: 24 in stock
SKU: 350-8950SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 350 wheel features size 18" x 9", Black, Satin Black finish, 5×150 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +12mm