SKU: 349-8844SB40
Vision 349 18×8 5×100 +40 Satin Black
Vision Wheel – 18″ x 8″
Availability: 16 in stock
SKU: 349-8844SB40 Categories: , Tags: , ,
Vision 349 wheel features size 18" x 8", Satin Black Black finish, 5×100 bolt pattern, +40mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Satin Black Black
  • Bolt Pattern: 5×100
  • Offset: +40mm