SKU: 348-8887GBMF18
Vision 348 18×8.5 8×170 +18 Black
Black, Gloss Vision 348 wheels. ET18
Availability: 5 in stock
SKU: 348-8887GBMF18 Categories: , Tags: ,
Vision 348 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss / Machined Face finish, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Face
  • Offset: +18mm