SKU: 348-8850GBMF18
Vision 348 18×8.5 5×150 +18 Black
Black, Gloss Vision 348 wheels. ET18
Availability: 34 in stock
SKU: 348-8850GBMF18 Categories: , Tags: ,
Vision 348 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×150 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +18mm