SKU: 306-2981GBMS12
Vision 306 20×9 8×165.1 +12 Black
Black, Gloss Vision 306 wheels. ET12
Availability: 23 in stock
SKU: 306-2981GBMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 306 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Milled Spokes finish, 8×165.1 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spokes
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +12mm