SKU: 18A6765GB38
Vision 18 16×7 5×114.3 +38 Black
Black, Gloss Vision 18 wheels. ET38
Availability: 380 in stock
SKU: 18A6765GB38 Categories: , Tags: ,
Vision 18 wheel features size 16" x 7", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +38mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +38mm