SKU: 147-2812HS32
Vision 147 20×8.5 5×120 +32 Silver
Vision 147 wheels. ET32
Availability: 150 in stock
SKU: 147-2812HS32 Categories: , Tags: , , ,
Vision 147 wheel features size 20" x 8.5", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×120 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.5"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +32mm