SKU: 142-2936GB35
Vision 142 Legend 6 GB 20×9 6×135 +35 Black
Black, Gloss Vision 142 wheels. ET35
Out of stock
SKU: 142-2936GB35 Categories: , Tags: , , ,
Vision 142 Legend 6 GB wheel features size 20" x 9", Black, Gloss / Machined Lip finish, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss / Machined Lip
  • Offset: +35mm