SKU: 142-22983C15
Vision 142 Legend 6 C 22×9.5 6×139.7 +15 Chrome
Chrome Vision 142 wheels. ET15
Availability: 12 in stock
SKU: 142-22983C15 Categories: , Tags: , , ,
Vision 142 Legend 6 C wheel features size 22" x 9.5", Chrome finish, 6×139.7 bolt pattern, +15mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +15mm