SKU: 141H7865C19
Vision 141 17×8 5×114.3 +19 Chrome
Chrome Vision 141 wheels. ET19
Availability: 34 in stock
SKU: 141H7865C19 Categories: , Tags: , , ,
Vision 141 wheel features size 17" x 8", Chrome finish, 5×114.3 bolt pattern, +19mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +19mm