SKU: 111FBL7999PPR26
Vision 111 FBL 17×9 6×165.1 +26 Polished
Polished Vision 111 FBL wheels. ET26
Availability: 96 in stock
SKU: 111FBL7999PPR26 Categories: , Tags: ,
Vision 111 FBL wheel features size 17" x 9", Polished / Polished Ring finish, 6×165.1 bolt pattern, +26mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Polished / Polished Ring
  • Bolt Pattern: 6×165.1
  • Offset: +26mm