SKU: 111-2985GM12
Vision 111 20×9 5×139.7 +12 Gray
Vision 111 wheels. ET12
Out of stock
SKU: 111-2985GM12 Categories: , Tags: ,
Vision 111 wheel features size 20" x 9", +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Offset: +12mm