SKU: VEN38201055112+42A-A
Venom Sport 38 20×10.5 5×112 +42 Black
Black, Gloss Venom Sport 38 wheels. ET42
Availability: 8 in stock
SKU: VEN38201055112+42A-A Categories: , Tags: ,
Venom Sport 38 wheel features size 20" x 10.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +42mm