SKU: VFC52210.5GBRZ1273571.5
Velgen VFC5 22×10.5 5×127 +35 Bronze
Bronze, Gloss Velgen VFC5 wheels. ET35
Availability: 20 in stock
SKU: VFC52210.5GBRZ1273571.5 Categories: , Tags: ,
Velgen VFC5 wheel features size 22" x 10.5", Bronze, Gloss Bronze finish, 5×127 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Gloss Bronze
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +35mm