SKU: VFC52011.5SB1145870.5
Velgen VFC5 20×11.5 5×114.3 +58 Black
Black, Satin Velgen VFC5 wheels. ET58
Availability: 15 in stock
SKU: VFC52011.5SB1145870.5 Categories: , Tags: ,
Velgen VFC5 wheel features size 20" x 11.5", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +58mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 11.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +58mm