SKU: VF52210.5SB1273571.5
Velgen VF5 22×10.5 5×127 +35 Black
Black, Satin Velgen VF5 wheels. ET35
Availability: 16 in stock
SKU: VF52210.5SB1273571.5 Categories: , Tags: ,
Velgen VF5 wheel features size 22" x 10.5", Black, Satin Black finish, 5×127 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 10.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +35mm