SKU: VF5209.5SB1143273.1
Velgen VF5 20×9.5 5×114.3 +32 Black
Black, Satin Velgen VF5 wheels. ET32
Availability: 10 in stock
SKU: VF5209.5SB1143273.1 Categories: , Tags: ,
Velgen VF5 wheel features size 20" x 9.5", Black, Satin Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +32mm