SKU: VF102010.5GBRZ51273471.5
Velgen VF10 20×10.5 5×127 +34 Bronze
Bronze, Gloss Velgen VF10 wheels. ET34
Availability: 4 in stock
SKU: VF102010.5GBRZ51273471.5 Categories: , Tag:
Velgen VF10 wheel features size 20" x 10.5", Bronze, Gloss Bronze finish, 5×127 bolt pattern, +34mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10.5"
  • Finish: Bronze, Gloss Bronze
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +34mm