SKU: 3294-9845GB35
Touren TR94 3294 GB 19×8.5 5×112 +35 Black
Black, Gloss Touren TR94 wheels. ET35
Availability: 59 in stock
SKU: 3294-9845GB35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR94 3294 GB wheel features size 19" x 8.5", Black, Gloss Black finish, 5×112 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×112
  • Offset: +35mm