SKU: 3292-8865GB35
Touren TR92 3292 GB 18×8 5×114.3 +35 Black
Black, Gloss Touren TR92 wheels. ET35
Availability: 20 in stock
SKU: 3292-8865GB35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR92 3292 GB wheel features size 18" x 8", Black, Gloss Black finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm