SKU: 3276-8865G35
Touren TR76 3276 GY 18×8 5×114.3 +35 Gray
Gloss Touren TR76 wheels. ET35
Availability: 103 in stock
SKU: 3276-8865G35 Categories: , Tags: , , Brand:
Touren TR76 3276 GY wheel features size 18" x 8", Gloss Graphite finish, 5×114.3 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Gloss Graphite
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +35mm