SKU: ST005AD22956A30
Status Matrix 22×9.5 6×120/6×132 +30 Gray
Status Matrix wheels. ET30
Out of stock
SKU: ST005AD22956A30 Categories: , Tags: , , ,
Status Matrix wheel features size 22" x 9.5", Anthracite / Mirror Face finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9.5"
  • Finish: Anthracite / Mirror Face
  • Offset: +30mm