SKU: RC210MX18806F45
Rotiform OZR-T RC210MX 18×8 6×120 +45 Black
Black, Matte Rotiform OZR-T wheels. ET45
Out of stock
SKU: RC210MX18806F45 Categories: , Tags: , , ,
Rotiform OZR-T RC210MX wheel features size 18" x 8", Black, Matte finish, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +45mm